zJihlavy.cz

Vývoj a provoz těchto stránek zajišťuje

 Logoshop.cz | Grafické práce &výroba www 

Grafické studio a výroba www

Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace

776999199 - telefonní číslo nevyžádané nabídky

Do příspěvků přidávejte telefonní čísla, ze kterých Vám bylo voláno s nevyžádanou nabídkou. Pokud zjistíte i konkrétního volajícího a jeho nabídku, můžete ji uveřejnit a varovat tak ostatní. Ušetříte tak čas i nervy normálním lidem, kteří když něco potřebují, tak si o to sami požádají.

Hledané telefonní číslo nebo jeho část

 

Děkujeme za podporu

 

Level autora: 0 Petros
E-mailová adresa 
27.10.2011
17:45:41

776999199

Z čísla 90012005.Přichází SMSky text: Přijetím této SMS jste zaplatily 5Kč včetně DPH za subscription.V případě problému kontaktujte infolinku 776999199. - Čí je to číslo?
PS:Tyto podvodné a nevyžádané SMSky žerou kredit.-Pomohlo zavolat operátorovi a nechat si provést blokování plateb třetím stranám.

Reagovat

Komerční sdělení:

Originální dárek
Level autora: 0 Dani
1.7.2012
10:56:42

Jde o regulérní podnik! na strance www.premiumservices.cz máte seznam veškerých služeb a společností, které Vám za peníze mohou posílat sms, které když přijmete, prostě musíte zaplatit, protože jste někde něco podepsali nebo na internetu odklikli. Je to svinstvo, ale zdá se, že ač proti selskému rozumu je právně v pořádku. Takže co potřebujete, je zaměřit se na vyřazení Vašeho čísla z jejich databáze. Buď zavolat nebo emailem a uvidíte dál. Osobně jsem teď v této fázi. Vůbec netuším, kde na mě přišli, ale problém je ten, že když potvrzujete podmínky, může tam být dodatek o "poskytování informací třetím stranám" a to nikdy nezjistíte, komu to pak dají, ale Vy jste s tim souhlasili. Pozor na to..


Komerční sdělení:

Originální dárek

Archiv všech příspěvků s telefonními čísly, ze kterých bylo nevyžádaně voláno učastníkům.