zJihlavy.cz

Vývoj a provoz těchto stránek zajišťuje

 Logoshop.cz | Grafické práce &výroba www 

Grafické studio a výroba www

Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace

739183217 - telefonní číslo nevyžádané nabídky

Do příspěvků přidávejte telefonní čísla, ze kterých Vám bylo voláno s nevyžádanou nabídkou. Pokud zjistíte i konkrétního volajícího a jeho nabídku, můžete ji uveřejnit a varovat tak ostatní. Ušetříte tak čas i nervy normálním lidem, kteří když něco potřebují, tak si o to sami požádají.

Hledané telefonní číslo nebo jeho část

 

Děkujeme za podporu

 

Level autora: 0 Obránce
13.6.2016
17:36:26

739183217

Jednou vyzváněla dlouze, pak pětkrát po sobě krátce. Z jiného čísla jsem zavolal zpět, nejdříve nezvedala. Po opakovaném volání to zvedla nějaká paní. Ptal jsem se , co chtěla. Nepředstavil jsem se a ona řekla že neví, že má více klientů. Řekl jsem jí, že tento hovor nahrávám a oznámím ji na policii, že mám soudní zákaz používat číslo, na které volala a obvinil jsem ji, že se spřáhla s mou exmanželkou. Omlouvala se, ale já jsem hovor ukončil. Nejspíš je to nějaký začínající telemarketing a paní má někde zdroj na telefonní čísla. Nezvedat, nic se neděje. Mám tím pádem v telefonu další číslo s tichým vyzváněním.

Reagovat

Komerční sdělení:

Originální dárek

Archiv všech příspěvků s telefonními čísly, ze kterých bylo nevyžádaně voláno učastníkům.