zJihlavy.cz

Vývoj a provoz těchto stránek zajišťuje

 Logoshop.cz | Grafické práce &výroba www 

Grafické studio a výroba www

Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace

734442767 - telefonní číslo nevyžádané nabídky

Do příspěvků přidávejte telefonní čísla, ze kterých Vám bylo voláno s nevyžádanou nabídkou. Pokud zjistíte i konkrétního volajícího a jeho nabídku, můžete ji uveřejnit a varovat tak ostatní. Ušetříte tak čas i nervy normálním lidem, kteří když něco potřebují, tak si o to sami požádají.

Hledané telefonní číslo nebo jeho část

 

Děkujeme za podporu

 

Level autora: 0 craneo
9.7.2015
11:42:18

734442767

Volající se nejprve nepředstavila, pak začala, že je asistentkou jakéhosi ředitele pojišťovací společnosti a že ji požádal, aby mu se mnou sjednala schůzku, abychom se poznali osobně, abych prý věděla, na koho se v pojistných věcech obracet. Uvedenou společnost neznáma a nemám u ní žádnou smlouvu, takže jde jen o trik, jak sjednat schůzky s pojišťovacím agentem. Nepříjemný telefonát, ale aspoň krátký.

Reagovat

Komerční sdělení:

Originální dárek
Level autora: 0 Machy
28.8.2015
09:32:00

Ano mohu potvrdit. Že prej konkurence pojišťoven stlačila ceny pojištění dolů až o 30% atd. atd. ... Na schůzku jsem nedorazil, protože mám na práci důležitější věci  smile03 .


Level autora: 0 pavel
6.10.2015
14:58:45

i já jsem měl kontakt s touto společností .prozvání a potom už číslo nereaguje zvoní ,nezvedá ,odmítá . Nedoporučuji je to klasická podvodná společnost


Komerční sdělení:

Originální dárek

Archiv všech příspěvků s telefonními čísly, ze kterých bylo nevyžádaně voláno učastníkům.