zJihlavy.cz

Vývoj a provoz těchto stránek zajišťuje

 Logoshop.cz | Grafické práce &výroba www 

Grafické studio a výroba www

Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace

731530836 - telefonní číslo nevyžádané nabídky

Do příspěvků přidávejte telefonní čísla, ze kterých Vám bylo voláno s nevyžádanou nabídkou. Pokud zjistíte i konkrétního volajícího a jeho nabídku, můžete ji uveřejnit a varovat tak ostatní. Ušetříte tak čas i nervy normálním lidem, kteří když něco potřebují, tak si o to sami požádají.

Hledané telefonní číslo nebo jeho část

 

Děkujeme za podporu

 

Level autora: 0 NoFair
15.9.2011
18:31:04

731530836

Napřed volají s krátkou anketou, zodpovíte pár otázek a to je pro tu chvíli vše. Pak asi za týden volají, že jste jako jediní z dotazovaných vyhráli věcnou cenu (důchodce by se asi chytil  smile21 ) v hodnotě 5tis. ALE podmínkou předání je uspořádání krátké prezentace u Vás doma, Musíte sehnat 5 manželských párů, kteří taky dostanou dárky v hodnotě 20tis. ... Což o to, zní to příjemně, věrohodně... Nebudu ze sebe dělat hlupáka shánět někomu zákazníky navíc na neověřené zboží... Určitě to není zadarmo! Nevyřčené ALE, ostuda před známýma... Tahle forma obchodování není zcela v pořádku. A vůbec telemarketing nebrat!

Reagovat

Komerční sdělení:

Originální dárek
Level autora: 0 Petra
19.9.2011
21:19:24

Taky mi před chvílí volali, že jsem vyhrála. Prvně paní tvrdila, že mi to přijede jakýsi pán osobně předat a až v poslední větě se zmínila, že si mám sehnat 6 lidí a počítat s 90 minutama času. To mě fakt pobavilo.  smile03  Ale byla to šikovná paní, mluvila se mnou pět minut a vůbec se neprokecla, že jde o předváděčku.  smile03  Už neví, jak z lidí tahat peníze, otravují i po telefonu.


Komerční sdělení:

Originální dárek

Archiv všech příspěvků s telefonními čísly, ze kterých bylo nevyžádaně voláno učastníkům.