zJihlavy.cz

Vývoj a provoz těchto stránek zajišťuje

 Logoshop.cz | Grafické práce &výroba www 

Grafické studio a výroba www

Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace

725964094 - telefonní číslo nevyžádané nabídky

Do příspěvků přidávejte telefonní čísla, ze kterých Vám bylo voláno s nevyžádanou nabídkou. Pokud zjistíte i konkrétního volajícího a jeho nabídku, můžete ji uveřejnit a varovat tak ostatní. Ušetříte tak čas i nervy normálním lidem, kteří když něco potřebují, tak si o to sami požádají.

Hledané telefonní číslo nebo jeho část

 

Děkujeme za podporu

 

Level autora: 0 Zdeněk Kvítek
E-mailová adresa 
24.2.2012
21:17:35

725964094

Představí se vám cosi jako "kontaktní centrum pojišťoven", ihned se snaží domluvit si návštěvu u vás doma, s tím, že IHNED musíte podepsat nějakou SUPER výhodnou smlouvu. Nic jako ani podobného takové "instituci" jsem nenašel, nehledě na neskutečně drzé a vlezlé jednání.
BACHA smile26  Vypadá to na primitivní podvod, uvítám každou reakci!
ZK

Reagovat

Komerční sdělení:

Originální dárek
Level autora: 0 Petra Bajerová
E-mailová adresa 
6.5.2014
18:18:12

Dobrý den, dnes mi z tohoto čísla volala paní, ani se pořádně nepředstavila, začala mluvit o nějakém mém životním pojištění, když jsem se jí ptala z jaké firmy nebo odkud volá, nebyla schopná mi odpovědět, poté z ní vypadlo že je z ČNB, a že se od nového roku změnila nějaká vyhláška a chtěla schůzku. Řekla jsem jí, že nemám čas, ať zavolá zítra. Teď mi to nedalo, tak jsem hledala číslo na internetu a koukám, že to bude zase nějaký švindl, takže jestli mi milá paní bude zítra ještě volat, tak si nedá za rámeček, co jí řeknu.


Komerční sdělení:

Originální dárek

Archiv všech příspěvků s telefonními čísly, ze kterých bylo nevyžádaně voláno učastníkům.