zJihlavy.cz

Vývoj a provoz těchto stránek zajišťuje

 Logoshop.cz | Grafické práce &výroba www 

Grafické studio a výroba www

Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace

722825511 - telefonní číslo nevyžádané nabídky

Do příspěvků přidávejte telefonní čísla, ze kterých Vám bylo voláno s nevyžádanou nabídkou. Pokud zjistíte i konkrétního volajícího a jeho nabídku, můžete ji uveřejnit a varovat tak ostatní. Ušetříte tak čas i nervy normálním lidem, kteří když něco potřebují, tak si o to sami požádají.

Hledané telefonní číslo nebo jeho část

 

Děkujeme za podporu

 

Level autora: 0 Karla PPeldová
E-mailová adresa WWW adresa
28.7.2015
13:14:58

722825511

Dobrý den, z tohoto čísla mi volal člověk, který se nepředstavil, nabízel slevu 20% na stávající úrazové pojištění (nevěděl ale na jaké). Na můj dotaz z jaké pojišťovny je, odpověděl, že pracuje pro všechny pojišťovny. Odmítl mi říci z jaké je společnosti a hovor zakončil velice nevybíravými slovy.

Reagovat

Komerční sdělení:

Originální dárek
Level autora: 0 Viktor Winder
14.8.2015
16:37:57

Ano pracovník firmy, která zneužívá data o klientech jiný poboček a pak pod zamínkou slevy shednává schůzku za účelem převedení všech smluv po jejich firmu na několik let, aby pracovník měl z čeho žít a jednou si mohl koupit luxusní vůz, je to podvod, pro některé klienty výhodný, ale rizikový, obvzláště proto, že si klienty získávají podvodem a lží, což oslovených neví, tak bych nikdy neodešel od originàlní pobočky šetřit k podvodníkům. A ten pán jen jen slizký nevzdělaný debil, který nepřekročil mentálně věk 18 let svou úchylností a debilitou, teplouš jeden slizkej!


Level autora: 0 Hanče
26.8.2015
14:19:55

Také se mi toto číslo ozvalo, také nabízeli slevu 20% na úrazové pojištění a nevěděli na jaké. Což už jsem zpozorněla. V den, kdy měli volat a domluvit podrobnosti schůzky, mi rovnou napsali, ža za 1,5 hod tam a tam a že s sebou mám mít smlouvu. Tak jsem jim odpověděla, že vzheldem k jejich jednání se mi už nemají ozývat. Reakce byla taková, že si spletli číslo a že se ozvou s upřesněním schůzky. Další jednání s nimi jsem odmítla. Bylo mi sděleno, že si píšou do systému, že odmítám aktivovat slevu 20%. Takže kontaktuji pojišťovnu, u které smlouvu o pojištění mám a uvidíme co bude dál.


Komerční sdělení:

Originální dárek

Archiv všech příspěvků s telefonními čísly, ze kterých bylo nevyžádaně voláno učastníkům.