zJihlavy.cz

Vývoj a provoz těchto stránek zajišťuje

 Logoshop.cz | Grafické práce &výroba www 

Grafické studio a výroba www

Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace

722413666 - telefonní číslo nevyžádané nabídky

Do příspěvků přidávejte telefonní čísla, ze kterých Vám bylo voláno s nevyžádanou nabídkou. Pokud zjistíte i konkrétního volajícího a jeho nabídku, můžete ji uveřejnit a varovat tak ostatní. Ušetříte tak čas i nervy normálním lidem, kteří když něco potřebují, tak si o to sami požádají.

Hledané telefonní číslo nebo jeho část

 

Děkujeme za podporu

 

Level autora: 0 Czech
12.8.2013
12:37:52

722413666

Nevyžádané SMS nabízející finanční optimalizační servis. Podle obsahu sdělení (citace)
Dobrý den,
pracuji pro svycarskou firmu jako spravce privatniho a korporatniho majetku v Brne a to ve spolupraci s Masarykovou univerzitou v Brne.
Rada bych se Vam nejen osobne predstavila, ale seznamila s efekty naseho servisu, resenim optimalizace mzdovych nakladu a mnoho dalsich vyhod. V soukromem sektoru jde o usporu vydaju, zabezpeceni a ochranu majetku atd.
Jde vlastne o usporu nakladu spojenych s podnikanim i soukromym zivotem a v mnohych pripadech jde o velmi zajimava cisla.
Rada bych si v pripade zajmu sjednala schuzku, ze by Vas to urcite zajimalo, a navic s nami spolupracuji i jine spolecnosti i soukrome osoby ve Vasem okoli, navic je tento servis zcela zdarma, smim Vam behem dne zavolat?
Bc. Vojtkova

jde o nějakého bouchače firem typu Partners, OVB apod. či vtipné finanční poradce nabízející "inovativní zhodnocení financí" tak, že Vás zkusí uvrtat do akciových fondů hrazených z odložené hypotéky (kdo na to skočil, tak toho ta hypotéka po propadu fondů vysvlékla do naha).

Reagovat

Komerční sdělení:

Originální dárek

Archiv všech příspěvků s telefonními čísly, ze kterých bylo nevyžádaně voláno učastníkům.