zJihlavy.cz

Vývoj a provoz těchto stránek zajišťuje

 Logoshop.cz | Grafické práce &výroba www 

Grafické studio a výroba www

Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace

604753401 - telefonní číslo nevyžádané nabídky

Do příspěvků přidávejte telefonní čísla, ze kterých Vám bylo voláno s nevyžádanou nabídkou. Pokud zjistíte i konkrétního volajícího a jeho nabídku, můžete ji uveřejnit a varovat tak ostatní. Ušetříte tak čas i nervy normálním lidem, kteří když něco potřebují, tak si o to sami požádají.

Hledané telefonní číslo nebo jeho část

 

Děkujeme za podporu

 

Level autora: 0 Czech
6.1.2014
14:05:20

604753401

Z čísla +420604753401 dorazila nevyžádaná SMS ve tvaru: "OS Uspory.cz: Pujcte si rychle az 166 tis. Kc. Zavolejte si ZDARMA o svou pujcku 800 500 322. Slusne jednani samozrejmosti. Vas PROFI CREDIT. STOP:NE"
[url]www.uspory.cz[/url]

Reagovat

Komerční sdělení:

Originální dárek
Level autora: 0 dospělá osoba
E-mailová adresa 
24.4.2014
13:41:03

Také mi z tohoto čísla přišla nabídka úvěru z Profi Credit.... Po sms varování, že porušili zákon na ochr. spotř. nevyžádanou SMS-kou, tedy posílají mi obchodní sdělení bez mého předchozího souhlasu, mi přišla odpověď: "Na zakladě vaší žádosti bylo vase telef. číslo odstraněno z databáze příjemců společnosti REALSTAV INVEST s.r.o."
Zdá se že Realinvest toho moc s pozemky nevydělá, tak alespoň kšeftuje s kontakty a podvádí. Obě firmy si zaslouží nálepku Šmejdi. Kdyby tak Úřad na ochranu osobních údajů mohl rozdávat nálepky se šmejdy, jako Pohlreich jeho hvězdy, pěkně dle zásluh. M.S.


Komerční sdělení:

Originální dárek

Archiv všech příspěvků s telefonními čísly, ze kterých bylo nevyžádaně voláno učastníkům.