zJihlavy.cz

Vývoj a provoz těchto stránek zajišťuje

 Logoshop.cz | Grafické práce &výroba www 

Grafické studio a výroba www

Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace

597070891 - telefonní číslo nevyžádané nabídky

Do příspěvků přidávejte telefonní čísla, ze kterých Vám bylo voláno s nevyžádanou nabídkou. Pokud zjistíte i konkrétního volajícího a jeho nabídku, můžete ji uveřejnit a varovat tak ostatní. Ušetříte tak čas i nervy normálním lidem, kteří když něco potřebují, tak si o to sami požádají.

Hledané telefonní číslo nebo jeho část

 

Děkujeme za podporu

 

Level autora: 0 Bobeš
WWW adresa
7.2.2011
16:25:37

597070891

Na této adrese: http://mobil.idnes.cz/podvodnici-mami-z-cechu-penize-falesnym-volanim-i-sms-zpravami-p7o-/diskuse.asp?iddiskuse=A090923_134553_mob_operatori_apo&vlakno=35326038, jsem našel informaci, kterou zde, po malých úpravách, ještě vkládám: "Probíhá to tak, ze Vám toto číslo volá, zvednete a nikdo se neozve. To je teprve první kolo. Protože Vám volá automat, který ověřuje, zda je číslo aktivní, zvednutím, nebo "típnutím" hovoru potvrdíte, že číslo je aktivní. A můžete si být jisti, že nejpozději do 48 hodin Vám bude volat nějaký člověk, s úžasnou nabídkou. Doporučuji, tyto čísla nezvedat a netípat. Automat to pak zkusí znovu a pak toho obvykle nechá. Po zvednutí amen. Budou Vám volat pořád a žádné prosby, ani hrozby, aby vaše číslo vyřadili ze seznamu nezabírá."

Reagovat

Komerční sdělení:

Originální dárek
Level autora: 0 Karel
9.2.2011
15:03:50

Nabidka karty od City Bank


Komerční sdělení:

Originální dárek

Archiv všech příspěvků s telefonními čísly, ze kterých bylo nevyžádaně voláno učastníkům.