zJihlavy.cz

Vývoj a provoz těchto stránek zajišťuje

 Logoshop.cz | Grafické práce &výroba www 

Grafické studio a výroba www

Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace

553036611 - telefonní číslo nevyžádané nabídky

Do příspěvků přidávejte telefonní čísla, ze kterých Vám bylo voláno s nevyžádanou nabídkou. Pokud zjistíte i konkrétního volajícího a jeho nabídku, můžete ji uveřejnit a varovat tak ostatní. Ušetříte tak čas i nervy normálním lidem, kteří když něco potřebují, tak si o to sami požádají.

Hledané telefonní číslo nebo jeho část

 

Děkujeme za podporu

 

Level autora: 0 Czech
8.2.2014
06:29:34

553036611

Paběrkující supové z SMS Finance snažící se po telefonu vetřít (znají i jméno volaného, tj. kromě nevyžádaného telemarketingu i potenciální porušení zákona o ochraně osobních údajů) pojišťovacího agenta, který po nějakou smyšlenou záminkou (nevýhodnost či jakoby nevyhovující stav kvůli Novému Občanskému zákoníku) zkusí klientovi vnutit nové pojištění a zrušit staré (byť jakkoliv výhodné) smlouvy. Na dnes již dost rozebraném pojistném finančním trhu (kdo mohl, tak již nějakou pojistku či životní nebo důchodové spoření má) se "bouchači smluv" snaží nějak urvat provize z nově uzavřených smluv a tak se často bezohledně a se lživými argumenty zkusí vnutit do domácnosti, dostat se ke smlouvám (jinak se k nim prakticky nedostane) a urvat si na úkor klienta zisk pro sebe. Obecně jsou SMS Finance a firmy i lidi kolem nich propletencem podobně pojmenovaných subjektů, který již od pohledu nebudí důvěru.
Zablokovat nejlépe celou sérii čísel +420-5530366xx

Reagovat

Komerční sdělení:

Originální dárek
Level autora: 0 JP
7.4.2014
15:38:39

Podvodně tvrdí, že volají ohledně vaší smlouvy, tvrdí že smlouva je v pořádku. Když se ptám, o jakou smlouvu jde, vyjmenují všechny typy pojištění a zkouší prodat nevýhodné smlovy s provizí!


Komerční sdělení:

Originální dárek

Archiv všech příspěvků s telefonními čísly, ze kterých bylo nevyžádaně voláno učastníkům.