zJihlavy.cz

Vývoj a provoz těchto stránek zajišťuje

 Logoshop.cz | Grafické práce &výroba www 

Grafické studio a výroba www

Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace

415425111 - telefonní číslo nevyžádané nabídky

Do příspěvků přidávejte telefonní čísla, ze kterých Vám bylo voláno s nevyžádanou nabídkou. Pokud zjistíte i konkrétního volajícího a jeho nabídku, můžete ji uveřejnit a varovat tak ostatní. Ušetříte tak čas i nervy normálním lidem, kteří když něco potřebují, tak si o to sami požádají.

Hledané telefonní číslo nebo jeho část

 

Děkujeme za podporu

 

Level autora: 0 PH
E-mailová adresa 
15.2.2011
08:54:21

415425111

Stále mi volá, když zvednu hovor, tak zní obsazený tón, stejně tak když se snažím dovolat zpět. Toto číslo je ve správě firmy GTS NOVERA se sídlem v Hradci Králpvé, Na Brně, v areálu firmy PETROF.
Dne 24.01.2011 se tam přestěhovali a od té doby obtěžují.
Vím to od České Policie.

Reagovat

Komerční sdělení:

Originální dárek
Level autora: 0 Kety
E-mailová adresa 
21.2.2011
20:56:46

Také mne obtěžovali na potřetí jem zvedla telefon a že mi posílají katalog Bonprix. Pozor jsou to podvodníci a nevím, co mne to bude ještě stát. Již neznámý telefon nepříjmu a možná, že bude někdo potřebovat pomoc. Podvodníci by měli být řádně trestání.


Level autora: 0 Gina
25.2.2011
11:39:57

Rovněž mé tchyni z tohoto čísla volají, domáhají se schůzky. Zpět se nelze dovolat-obsazená linka. Tchyně je stará paní, která se těžko vyjadřuje a z toho důvodu na takovéto hovory odpovídá kladně, protože není schopna pobrat co se od ní chce, případně se jí nabízí. Podrobnosti jsem z ní bohužel nedostala, jen, že "volá nějaká ženská a chce přijít k ní domů..."
Už jen to, že se nejde dovolat zpět svědčí o "serioznosti" firmy.Člověk aby se bál čím dál víc nechat doma samotné děti a seniory  smile04 


Level autora: 0 Jarouš
26.2.2011
16:55:47

Lidi jste čím dál víc přitroublí. Proč voláte na neznámé číslo, které vás provolá? To fakt nechápu, potom se cíitite ještě dotčení že to z vás tahá peníze.


Level autora: 0 Gina
28.2.2011
10:53:28

Poznámka pro Jarouše. Sorry, nezdá se mi přitroublé volat na zmeškaný hovor. V případě, že podnikáte, je to celkem normální...
A chtít zrušit podivně domluvenou schůzku mi taky nepřipadne tak nemožné.


Komerční sdělení:

Originální dárek

Archiv všech příspěvků s telefonními čísly, ze kterých bylo nevyžádaně voláno učastníkům.