zJihlavy.cz

Vývoj a provoz těchto stránek zajišťuje

 Logoshop.cz | Grafické práce &výroba www 

Grafické studio a výroba www

Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace

388303063 - telefonní číslo nevyžádané nabídky

Do příspěvků přidávejte telefonní čísla, ze kterých Vám bylo voláno s nevyžádanou nabídkou. Pokud zjistíte i konkrétního volajícího a jeho nabídku, můžete ji uveřejnit a varovat tak ostatní. Ušetříte tak čas i nervy normálním lidem, kteří když něco potřebují, tak si o to sami požádají.

Hledané telefonní číslo nebo jeho část

 

Děkujeme za podporu

 

Level autora: 0 ladislav
E-mailová adresa 
2.1.2012
10:31:24

388303063

vola a uz se mu nedovolate

Reagovat

Komerční sdělení:

Originální dárek
Level autora: 0  +447045757003
E-mailová adresa 
9.1.2012
16:58:34

Dobrý den, přítel,

Já jsem Dr. Owen Gilbert vedoucí oddělení Audit účetnictví banky z jedné Cabot Square, London E14 4QJ tady v Anglii (Credit Suisse Bank). Píši vám o obchodní nabídku, která bude mít obrovský přínos pro nás oba. V mém oddělení, jako manažer Velkého Londýna Krajský úřad, jsem zjistil, součet £ 16,5 milionu (šestnáct milionů pět set tisíc libra) v účtu, který patří k jednomu z našich zahraničních zákazníků Pozdní Pan Obchodní Mogul Moises Saba Masri miliardář, Žid z Mexika, který byl obětí zřícení vrtulníku na počátku tohoto roku, zabil ho a rodinných příslušníků. Saba byl 46 let starý. Také v vrtulníku v době havárie byla jeho manželka, jejich syn Avraham (Albert) a jeho snacha. Pilot byl také mrtvý.

Volba Vás kontaktovat se vzbudila z geografické povahy, kde žijete, obzvláště vzhledem k citlivosti na transakce a důvěrnost zde. Nyní náš bankovní bylo čekání na některý z příbuzných přijde-až k tvrzení, ale nikdo neudělal. Osobně jsem byl neúspěšný při rozmisťování příbuzným, mám usilovat o váš souhlas k vám jako další příbuzný / Bude příjemce, aby zemřelého tak, že výtěžek z tohoto účtu oceněn na 16,5 libry liber milionů vyplacena na vás.

To bude vyplacena, nebo sdílená v těchto procent, 60% pro mě a 40% na vás. Mám zajištěné veškeré potřebné právní dokumenty, které mohou být použity pro zálohování toto tvrzení jsme tvorby. Vše, co potřebuji, je vyplnit vaše jména na dokumenty a legalizovat to u soudu dokázat, jste zde jako oprávněný příjemce. Všechny Žádám nyní je vaše upřímná Co-operace, důvěrnosti a důvěry k tomu, abychom se podívejte na tuto transakci prostřednictvím. Já vám zaručit, že to bude popraven za legitimní uspořádání, které bude chránit vás z jakéhokoli porušení zákona.

Prosím, uveďte mi následující, jak jsme již 7 dní na spuštění pomocí. To je velmi URGENT PROSÍM .- reagovat na podněty prostřednictvím této e-mailové adresy, dr.owen-Gilbert @ hotmail.com

1. Celé jméno:
2. Váš přímý mobilní telefonní číslo:
3. Kontaktní adresu:
S prošla metodický vyhledávání, rozhodl jsem se Vás kontaktovat doufat, že vás najdou tento návrh zajímavé. Prosím o Vaše potvrzení této zprávy a uvedením Vašeho zájmu budu vám poskytne více informací.
Endeavor dejte mi vědět vaše rozhodnutí, spíše než držet mě čeká.

Poděkoval vám v očekávání své příznivé odpovědi.

S pozdravem
Dr. Owen Gilbert.
Tel: +447045757003


Level autora: 0 Hovínko
E-mailová adresa 
19.9.2012
15:14:17

Vymahači z Memfisu. Ať se jdou vys...at  smile01 


Level autora: 0 Anonymus
7.3.2013
16:42:16

Mám stejnou zkušenost jako ladislav. Údajně pátrá po známé


Komerční sdělení:

Originální dárek

Archiv všech příspěvků s telefonními čísly, ze kterých bylo nevyžádaně voláno učastníkům.