zJihlavy.cz

Vývoj a provoz těchto stránek zajišťuje

 Logoshop.cz | Grafické práce &výroba www 

Grafické studio a výroba www

Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace

379800915 - telefonní číslo nevyžádané nabídky

Do příspěvků přidávejte telefonní čísla, ze kterých Vám bylo voláno s nevyžádanou nabídkou. Pokud zjistíte i konkrétního volajícího a jeho nabídku, můžete ji uveřejnit a varovat tak ostatní. Ušetříte tak čas i nervy normálním lidem, kteří když něco potřebují, tak si o to sami požádají.

Hledané telefonní číslo nebo jeho část

 

Děkujeme za podporu

 

Level autora: 0 Marie Šípová
E-mailová adresa 
2.3.2017
12:40:36

379800915

Zazněla nabídka, že se za mě budou účastnit aukce na odběr plynu, za účelem snížení ceny, kterou normální odběratel nemá možnost získat. Ptala jsem se zda by došlo ke změně dodavatele - toto nevyloučili. Požadovali informaci o výši zálohy a název současného dodavatele. Chtěli abych si vzala k ruce fakturu. Po uvedení , že jsem v práci chtěli abych si fakturu našla a budou mě kontaktovat. Zatím mě nekontaktovali. Nemám zájem měnit dodavatele. Dnes jsem se v tisku dočetla, že i na základě telefonického hovoru je možné, aby Vám změnili dodavatele, protože smlouva nemusí být písemná. Mohou dodavateli zaslat zrušení smlouvy a převzít si Vás jako jejich zákazníka. . Takže pěkný podfuk . Voláno bylo z Plzně - naskočilo to na mobilu.

Reagovat

Komerční sdělení:

Originální dárek

Archiv všech příspěvků s telefonními čísly, ze kterých bylo nevyžádaně voláno učastníkům.