zJihlavy.cz

Vývoj a provoz těchto stránek zajišťuje

 Logoshop.cz | Grafické práce &výroba www 

Grafické studio a výroba www

Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.    Další informace

227191219 - telefonní číslo nevyžádané nabídky

Do příspěvků přidávejte telefonní čísla, ze kterých Vám bylo voláno s nevyžádanou nabídkou. Pokud zjistíte i konkrétního volajícího a jeho nabídku, můžete ji uveřejnit a varovat tak ostatní. Ušetříte tak čas i nervy normálním lidem, kteří když něco potřebují, tak si o to sami požádají.

Hledané telefonní číslo nebo jeho část

 

Děkujeme za podporu

 

Level autora: 0 marek groulík
E-mailová adresa 
11.5.2015
19:47:06

227191219

Pozor na toto číslo! Sice je možné že cca před měsícem mi bylo voláno z jiného čísla a bylo mi řečeno, že mne na zázákladě rozhovoru vybrali a že obdržím značkový holící strojek pouze za poštovné 49 kč, strojek jsem obdržel-příšerná kvalita a hlavně za poštovné 149 kč a zároveň s varovánim že do deseti dnů musím zavolat na toto číslo a odmítnout další zásilky (jinak Vám budou chodit žiletky za cca 300 kč furt). Tak alespoň doufám, že se mi tam už zítra podaří dovolat a vše zrušit!

Reagovat

Komerční sdělení:

Originální dárek
Level autora: 0 Westerfield
8.3.2016
18:39:16

Nová obchodnická past: Rozbalíš, neodmítneš včas a pak už jen platíš
Další vychytralý obchodník v Česku zkouší, jak z lidí vytáhnout peníze. Používá přitom praktiku s nabídkou po telefonu. Na adresu zákazníka pak odešle uvítací balíček s jedním dámským holítkem. Balíček přitom není zadarmo, dodání holítka přijde na rovných 149 korun.
Zdroj: http://finance.idnes.cz/stiznosti-na-firmu-westerfield-d39-/viteze.aspx?c=A140828_115301_viteze_sov


Komerční sdělení:

Originální dárek

Archiv všech příspěvků s telefonními čísly, ze kterých bylo nevyžádaně voláno učastníkům.